#1 2008-04-13 17:33:47

Mediafan

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 320
WWW

Poszukujemy

Poszukujemy na forum osoby chętnej do administracji serwisu. Osoba tak miała by miano "Admina Juniora" i mogła zarządzać forum. Potrzebne są tylko dobre chęci i posada może być twoja
Wymagania:
- admin junior powinien mieć wolny czas
- powinien interesować się sprawami forum i portalu
- znać zasady ortografii i interpunkcji
- interesować się mediami itp.
- lubić wymianę zdań na forum
- może mieć opanowanego HTML-a
- mieć dobre chęci
- lubić nowe wyzwania
- angażować się

Jeśli uważasz, że posiadasz te atuty zgłoś swoją kandydaturę. W tym temacie możesz napisać formularz, a administracja sprawdzi go i da Ci odpowiedź.
Przykład formularza:

*Imię...................

*Zainteresowania:.....................

Wiek:...................

*Doświadczenie: np. Moderowałem już wcześniej forum, mam własny serwis itp. jeśli nie masz to wpisz kreskę lub napisz "nie mam".

O sobie: (kilka zdań o sobie).....................

*Dlaczego ja:..........................

Postaraj się wypełnić wszystko, ale nie musisz. Obowiązkowe rubryki są zaznaczone * gwiazdką. Stanowiska nie może objąć osoba która już ma jakieś stanowisko na forum. Zgłoszenia można przysyłać do 20.04.08.
Życzymy powodzenia i czekamy na zgłoszenia.

Ekipa serwisu
Mediafan


http://i29.tinypic.com/n70vr.gif

Offline

 

#2 2008-04-20 11:54:28

Mediafan

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 320
WWW

Re: Poszukujemy

Zwycięzcą konkursu na Admin Juniora zostaje użytkownik SeeV.  Jego kwalifikacje spełniają kryteria i nawet je przewyższają. Oprócz tego SeeV wykonał grafikę z której zamawiający użytkownik był bardzo zadowolony. SeeV ma prawa do moderowania wszystkich for i tematów. Gratulujemy zwycięzcy


http://i29.tinypic.com/n70vr.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSkup laptopów ursus Studia podyplomowe Zsanett Hotel*** BalatonkeresztĂşr: